قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تا روزهای آینده راه اندازی خواهد شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربیات اعضاء در مورد کنترل و پیشگیری از بیماری
به پیشنهاد maryam خانم این تاپیک ایجاد شد
پاسخ
سلام
من حدود 1 سال کامل از چایی سبز استفاده کردم و دقیقاجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
بی خیالش باشین بهش فکر نکنین اصلاً حتی نگین به درک مهم نجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط maryam ، طاهره ، rima124 ، فرشته ، m.s ، mhsmn
[color=#336633][size=medium]اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم[/sizجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط عباس ، rEzA ، maryam ، hasti ، elyas ، مریم ، طاهره ، mohsen-jj ، m@ry@m ، safa10 ، faraz ، zakarya ، mhsmn
سلام به همگی. Heart
دو سال پیش واسه چک آپ کامل رفتم آزمایشجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط zahra ، maryam ، hasti ، rEzA ، elyas ، مریم ، elaheh.77 ، مجید ، safa10 ، فرشته ، faraz ، six ، zakarya ، m.s ، mhsmn
پاسخ
سپاس شده توسط maryam ، EhsaN ، azar ، zahra ، elyas ، مریم ، عباس ، ToOraj ، mahak ، safa10 ، faraz ، m.s ، mhsmn
[color=#0000CD][size=x-large]اثر بخشی خوراکی جینکو بیلوبا در درمان تجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط hasti ، rEzA ، zahra ، elyas ، maryam ، gandom ، مریم ، طاهره ، viva ، leila o ، shakhtala ، safa10 ، Einstein87 ، faraz ، six ، moji_ab ، m.s ، شکیلا ، mhsmn
[color=#0000CD][size=x-large]بهبود بیماری پس از درمان خوراکی با ویتاجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط hasti ، rEzA ، نازگل ، محمد حسین ، zahra ، azar ، elyas ، maryam ، mazyar_lp ، gandom ، مریم ، مجید ، عباس ، he3am_kn ، leila o ، shakhtala ، safa10 ، faraz ، six ، moji_ab ، m.s ، شکیلا ، شهرام. ، mhsmn
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان