قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تا روزهای آینده راه اندازی خواهد شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دپیگمانتاسیون (سفیدکردن پوست)
[quote='iamamir' pid='33945' dateline='1524113630']
[quote='سارا' pid='7812' dateline='13296238جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Parisaparisa ، Mhdi ، hamid00
سلام منوبنزون خارجي هم گير نمياد و من هميشه از منوبنزونجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
تفکر و مشورت با افراد مجرب بهترین راه حل مشکلات است.
پاسخ
سپاس شده توسط Parisaparisa
منم فکر کنم میشه از نوع ایرانی اون استفاده کرد
پاسخ
سلام دوستان
تو بروشور مونوبنزن نوشته كه بيشتر از ٤ ماهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
آرام بگير دلم او بي تو آرام است ...
پاسخ
[quote='مهرگان' pid='33996' dateline='1527152602']
سلام دوستان
تو بروشور جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
خدایـــــــــا تنها نزار دلـــــــــــی را که هیـــــجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط مهرگان ، Parisaparisa
من6ماه منوبنزن ایرانی استفاده کردم
بعدش تا دوماه نتونسجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط مهرگان ، Parisaparisa
دوستان پماد گیر نمیاد و مشابه هندیش امده که ۳۰ تومنه و بجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام دوستان، من دستامو ميخوام سفيد كنم تا مچ،اما روي دسجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
خدایـــــــــا تنها نزار دلـــــــــــی را که هیـــــجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان