قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تاسیس شد. با ورود به کانال انجمن شیوه عضویت را مطالعه کنید

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرامش
[align=center]بسم الله الرحمن الرحیم
[جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#008000][size=medium][align=right]«ماورای باورهای ما  ماورای بودن جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط fatemeeh ، دلارام ، تاتا ، شادی.. ، Mahsa20 ، Saba ، شیداا
یه روز یکی از معلمام تو دفترم نوشت:

"رنگین کمان پاداش کجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط fatemeeh ، maysamjan ، شیداا
[color=#008000][b][font=tahoma][size=large]آرامش یعنی فکر نکردن به مشکلاتیجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
تفکر و مشورت با افراد مجرب بهترین راه حل مشکلات است.
پاسخ
سپاس شده توسط تاتا
دعای درمان برص (پیسى) از امام رضا (علیه السلام) نقل شده اجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط nahid844 ، سوشیانا
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط zohrehb ، سوشیانا ، Mahsa20 ، baran bahari ، elham195 ، شکیلا ، شیداا
پاسخ
سپاس شده توسط baran bahari ، maysamjan ، Amir soli ، nahid844 ، iman666 ، شادی.. ، لیلی ، شکیلا ، شیداا
پاسخ
سپاس شده توسط baran bahari ، nahid844 ، iman666 ، شکیلا ، شیداا
پاسخ
سپاس شده توسط baran bahari ، ahmad ، لیلی ، nahid844 ، شکیلا ، fatemeeh ، تاتا ، شیداا
[size=x-large]خوشبختی احساسی درونیست که با بدست آوردن نداشته جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط maysamjan ، شکیلا ، fatemeeh ، شیداا
[size=x-large]خوشحال بودن

خوشحال بودن یعنی توانمندیِ بالای جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا ، fatemeeh ، gandom ، شیداا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان