قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : این انجمن هیچ گروه رسمی در شبکه های اجتماعی ندارد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ کردن ابرو و مژه سفید
پاسخ
سپاس شده توسط غزل
[quote='سورین' pid='17995' dateline='1385760521']
سلام خواهش می کنم 
تمامجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
[quote='سالار' pid='8341' dateline='1339314280']
سلام الی جان
قرص B5 برای ججهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
[size=medium][color=#9966ff][size=large]لینک مطلب
[url=http://www.beytoote.com/attire/hair/hجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
[quote='maryam' pid='18023' dateline='1385820776']
[quote='سورین' pid='17995' dateline='1385760جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط nini4
پاسخ
سپاس شده توسط آسمانی ، baran bahari
دکتر به من گفت اکسیدان استفاده نکن لکه ها زیاد میشه و منجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط hamid00
دوستان من ده سال میشه هر دوهفته یکبار ابروهامو رنگ میکنجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان