قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تاسیس شد. با ورود به کانال انجمن شیوه عضویت را مطالعه کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویتیلیگو . امید . زندگی
سلام

از روزی که متولد شدیم هزاران هزار نعمت دراختیارموجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا[font=Tahoجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Amir soli ، Parsa ، hoda11 ، Sara.K ، Yasna ، شکیلا ، سوشیانا ، baran bahari ، 9011مریم ، شیداا ، عباس ، Naghmeh ، Azam ، masi ، تاتا ، six ، دلارام
[color=#0000CD][font=Arial][size=medium]سلام دوستان خوبم
دیروز روز بسیارجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط sara80 ، hoda11 ، 9011مریم ، عباس ، Naghmeh ، moji_ab ، Amir soli ، Azam ، FErEshtE ، مریم.ح ، zahra ، saman. ، آروشا ، سوشیانا ، masi ، تاتا ، ليلي ، Mahsa20 ، samire
[align=center][color=#3366ff][size=medium][b]برخي افراد مشهور كه رسما اعلامجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#FF0000]لطفا به این نکات توجه بفرمایید[/cجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
[align=center][color=#ff3333][b]در شهر چونگ كينگ چين برخي افراد جهت پاجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#FF0000]لطفا به این نکات توجه بفرمایید[/cجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط تاتا ، Mahsa20 ، شکیلا ، سوشیانا ، fatemeeh ، Neda58 ، zemestaneh ، negar.tt ، lidaa ، تمنا72
[size=large]روی سخنم با توئه.تویی که درمانتو کنار گذاشتی.به دجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط maysamjan ، Amir soli
[size=medium][font=arial]سلام به همه دوستان 
در جواب دوست عزیزم دلجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط دلارام ، maysamjan ، سوشیانا ، Mahsa20 ، baran bahari
[quote='zemestaneh' pid='28516' dateline='1428505103']
[size=medium][font=arial]سلام به همهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Neda58 ، maysamjan ، zemestaneh ، baran bahari ، Mahsa20
اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط hoda11 ، zemestaneh ، سوشیانا ، نسرین.
پاسخ
سپاس شده توسط Neda58 ، baran bahari ، maysamjan ، fatemeeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان