قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تاسیس شد. با ورود به کانال انجمن شیوه عضویت را مطالعه کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویتیلیگو . امید . زندگی
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Neda58 ، baran bahari ، maysamjan ، fatemeeh
[size=medium][font=comic sans ms]سلام دوستان من دلارام عزیز و باران بهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط صبور ، fatemeeh ، تاتا ، سوشیانا ، mahdi.mm ، دلارام ، *fatemeh*
پاسخ
سپاس شده توسط fateme72 ، Alireza1 ، Amir soli ، Azam ، FErEshtE ، s0heil ، تمنا72
سلام به همه ی دوستای انجمنی
 ممنونم از شما اقا پارسا من جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
خدایـــــــــا تنها نزار دلـــــــــــی را که هیـــــجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط somayeh63 ، Parsa ، soli ، Alireza1 ، Amir soli ، Azam ، fariba20 ، s0heil
سلام بر دوستان.... آقا پارسا در ابتدا از شما متشکرم که با جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط fateme72 ، somayeh63 ، zemestaneh ، s0heil ، Azam ، samire
پاسخ
سپاس شده توسط fateme72 ، zemestaneh ، Alireza1 ، amirsaadat
[quote='نگار' pid='10350' dateline='1361612643']
میدونین چیه دوستان عزیز بجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Amir soli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان