قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تاسیس شد. با ورود به کانال انجمن شیوه عضویت را مطالعه کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویتیلیگو . امید . زندگی
پاسخ
سلام
من به جرات میتونم بگم که آدم موفقی هستم و ویتیلیگوجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا[font=Tahoجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
پاسخ
سلام وعرض ادب خدمت همه ی عزیزان
ازهستی خانم به خاطر این جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
از زندگی ناامیدم.نمی دانم ویتیلیگو کفاره ی کدامین گناه جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
دوستای عزیزم سلام
به جای نا امیدی که هیچ فایده ای ندارهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سلام دوستان
من بعد خدا تو این دنیا یه تکیه گاه خیلی محکمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط elyas ، ahmad ، FErEshtE ، baran bahari ، hasti ، ندا ، j.rud ، siavash ، تمنا ، elaheh.77 ، EhsaN ، هدی ، safa10 ، تاتا ، panisa
پاسخ
پاسخ
پاسخ
سپاس شده توسط ندا ، طاهره ، hasti ، farzad_ ، siavash ، سوشیانا ، j.rud ، FErEshtE ، baran bahari ، elyas ، تمنا ، m@ry@m ، هدی ، moji_ab ، Amir soli ، تاتا ، panisa
سلام نمیدونم از کجا شروع کنم و بگم
اما این بیماری یک مزیجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط azad ، سوشیانا ، هدی ، Amir soli ، تاتا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان