قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تا روزهای آینده راه اندازی خواهد شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دارو یاب
سلام من دنبال متوکسالن میگردم میتونید راهنمایی کنید ازجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
[font=Tahoma]در صورتیکه داروی مورد نیاز خود را نیافتید اینجا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا[font=Tahoجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سلام دوستان.کسی داروخانه ای میشناسه که مدوپروک داشته بجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط baran bahari ، maysamjan ، elham195
سلام علیکم..
[color=#4B0082][size=large]دلارجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#008000][size=medium][align=right]«ماورای باورهای ما  ماورای بودن جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط دلارام ، Mahsa20 ، elham195
تشکر آقا میثم.من لازم دارم.
لطف بزرگی رو در حقم میکنید اجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط ahmad ، elham195
سلام من سراغ پماد پروتوپیک میکردم کسی سراغ داره

پاسخ
سپاس شده توسط elham195
سلام من چند روز پیش از تهران پروتپیک 1% پیدا کردم البته بجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط elham195
[size=large]قابل توجه[color=#0000FF][font=aجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[color=#008000][size=medium][align=right]«ماورای باورهای ما  ماورای بودن جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط baran bahari ، دلارام ، fatemeeh ، Amir soli ، elham195 ، لیلی ، fafa
سلام من 1عدد پماد پرتوپیک 1درصد دارم خواستین بم پیام بدیجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط *fatemeh* ، لیلی
پاسخ
سپاس شده توسط دلارام ، ahmad ، Mahsa20 ، gandom ، مریم السادات ، لیلی ، fatemeeh ، baran bahari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان