قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : این انجمن هیچ گروه رسمی در شبکه های اجتماعی ندارد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروزت چطور گذشت ؟!
سلام ممنون ازآقاپارسابابت این تاپیکی که باعث شد ناگفتهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط fateme72 ، سجاد ، fariba20 ، سامان01 ، taraneh ، mahdi339 ، جمشید ، zemestaneh ، پسرتنها
سلام
[size=medium]لک هاي من روي دستم  خيلي کمه،خيجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط taraneh ، fateme72 ، شکیلا
[quote='mahdi339' pid='32681' dateline='1488174718']
سلام
[size=medium]لجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط mahdi339 ، fateme72 ، شکیلا
سلام
من ترسیدم، دیشب مشکوک شدم و امروز چندتا متخصص و کلجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط taraneh ، fateme72 ، Mhdi
پاسخ
سپاس شده توسط fateme72
Smile 
پاسخ
سپاس شده توسط fateme72 ، mahdi339
ارمینا خودکشی راهش نیست فقط همین اگه خودکشی راهش بود الجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام خانوم آرمیتا
-بنظرمن اگه شما میخواستین خودکشی کنیجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط mahdie ، Mhdi
HeartHeartHeartHeart
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
من نمیدونم چندنفری از دوستان مثل من تو تصادف جاده جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Salmani63 ، Amir soli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان