قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تاسیس شد. با ورود به کانال انجمن شیوه عضویت را مطالعه کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ختم قرآن جهت شادی روح پدر عزیز انجمن
جزء ٢٣ هم يكي از دوستان ميخونن
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا ، نازنین باقری
سلام
ممنون مریم جون 
[size=large] هنوزباورم نمیشه پدربزرگوجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
سلام تسلیت میگم واقعا ناراحت شدم خدارحمتشون کنه. من جز 1جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
سلام
جز 12 میخونم
خدا رحمتشون کنه
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
سلام خبر واقعا دردناک و ناراحت کننده بود خداوند به خانوجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
سلام 
خداوند رحمتشون کنه ،ان شالله آقا امام حسین شفیعشجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
سلام خدا به سر شاهده از وقتی احمد آقا عزیز از جمعمون رفتجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
من به یاری خداو لطف دکتر مهربان و دلسوز عزیزی و دلگرمی شجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
[quote='مسعود سالار' pid='32873' dateline='1491227706']
سلام خدا به سر شاهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
[quote='مسعود سالار' pid='32873' dateline='1491227706']
سلام خدا به سر شاهجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط مسعود سالار ، شکیلا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان