قابل توجه کاربران عزیز

تذکر اول : توصیه ها و تجویز های دارویی که در گروه های شبکه های اجنماعی توسط افراد صورت میگیرد به هیچ وجه مورد تایید نبوده و توصیه میشود هرگونه درمان و مصرف دارو صرفا زیر نظر و با تجویز پزشک باشد ، ممکن است دارویی که در مورد یک فرد نتایج مثبتی داشته در مورد شخص دیگر نتیجه کاملا معکوس داشته باشد

تذکر دوم : گروه رسمی انجمن در تلگرام تاسیس شد. با ورود به کانال انجمن شیوه عضویت را مطالعه کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ختم قرآن جهت شادی روح پدر عزیز انجمن
[color=#ff3333][size=xx-large][font=Trebuchet MS]من تا به ابد به انجمن،مدیونمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
دلارام جان جزء ٢٠

براشون تا ميتوني سوره توحيدو بخون
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط دلارام ، شکیلا
[color=#808080][font=Tahoma][b]در جستجوی قلبِ زیبا باش نه صورتِ زیبا جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Amir soli ، شکیلا
[quote='baran bahari' pid='32926' dateline='1491649782']
سلام. ممنون ازین تصمیم جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
[color=#33cc33]سلام...

ولادت حضرت علی(ع) و روز مرد رو خدمت تمامجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
[font=tahoma]کوتاه ترین دعا برای بلندترین[color=#FF00جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط taraneh ، شکیلا
سلام... من جزء 7 رو میخونم. روحت شاد مرد بزرگ
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
سلام...
جزء 8 رو می خونم...
نمی دونم چی باید بنویسم...
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
جزء های زیر هم توسط خانواده احمد آقا خوانده می شن
۹ - ۱۰ -جهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط شکیلا
بااجازه تون من هم جزو 29 رو شروع می کنم .برای شادی روح احمجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط
*سلام دوستان عزیزم*
[align=center]با مشارکت خانواجهت مشاهده ادامه مطلب یا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
پاسخ
سپاس شده توسط Amir soli ، مسعود سالار۱

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان